03-01-2023 / Twee Truusjes, met dank aan Bregman

Thijs Hoekman nam gisteren twee “Truusjes” in ontvangst van ons bestuurslid John Ibink. Daarmee dankten we Bregman Bedrijfsmakelaardij voor de hulp die we kregen bij het openen van ons pop-up-museum, afgelopen voorjaar en zomer. We hopen ook in 2023 weer een plek in de stad te vinden om ons pop-up-museum te presenteren. Met 3000 bezoekers in de boeken sloten we op 31 augustus zeer tevreden de deuren. Langer kon ons het voormalige Oilily-pand op het Waagplein niet aan ons beschikbaar worden gesteld. In een goede samenwerking tussen de gemeente, Bregman Bedrijfsmakelaardij en onze stichting konden de toeristen en de Alkmaarders genieten van een bijzondere tentoonstelling over het leven van Truus Wijsmuller-Meijer.

De Truusjes zijn niet te koop, maar wel te krijg. Wordt ook sponsor van onze stichting en vanaf een donatie van €50 ontvangt u een miniatuur standbeeld van Truus, zoals dat in het groot op de Gewelfde Stenen Brug te Alkmaar staat. Zie deze website de pagina ‘Donatie’.